فروشگاه مرکزی tag:http://centralmarket.mihanblog.com 2019-09-20T03:31:13+01:00 mihanblog.com روش ماساژ دادن خود به صورت تنهایی 2019-06-19T07:58:31+01:00 2019-06-19T07:58:31+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/583 فروشگاه مرکزی  تاثیرات روغن آرگان و ماساژ خالص روی پوست و موروغن آرگان یکی از منحصربه فردترین در بین روغن ها و محصول آرایشی برای مو و تمام قسمت های بدن است. روغن آرگان اصل دارای مارک های مختلف بوده و قابل استفاده نه تنها برای موهای سر، بلکه برای موهای قسمت های مختلف و حتی ابروها می باشد. شما با خرید آرگان از خرید روغن های دیگری که مربوط به پوست و مو است بی نیاز خواهید شد. دقت نمایید که محصولات عرضه شده در این فروشگاه از دو مارک سی استار و آرگان بیوتی است که میتوانید با توجه به موجود بودن آنها ه  تاثیرات روغن آرگان و ماساژ خالص روی پوست و مو

روغن آرگان یکی از منحصربه فردترین در بین روغن ها و محصول آرایشی برای مو و تمام قسمت های بدن است. روغن آرگان اصل دارای مارک های مختلف بوده و قابل استفاده نه تنها برای موهای سر، بلکه برای موهای قسمت های مختلف و حتی ابروها می باشد. شما با خرید آرگان از خرید روغن های دیگری که مربوط به پوست و مو است بی نیاز خواهید شد. دقت نمایید که محصولات عرضه شده در این فروشگاه از دو مارک سی استار و آرگان بیوتی است که میتوانید با توجه به موجود بودن آنها هرکدام را که نیاز دارید خرید کنید، البته با توجه به کیفیت مدل بیوتی پیشنهاد ما انتخاب روغن آرگان بیوتی اصل می باشد.

آیا میدانستید روغن آرگان حاوی مقادیر زیادی ویتامین E است؟
ویتامین E میتواند به افزایش رشد موها کمک کرده و یک آنتی اکسیدان علای برای تقویت و رشد مجدد مو است، آرگان با تغذیه کردن ریشه موها سبب سفت شدن ریشه آن خواهد شد و از ریزش مو جلوگیری خواهد کرد از طرفی پیاز مو را تقویت کرده و به رشد موهای ریز کمک میکند تا موهای پرپشت تری داشته باشید.

دارای مجوز بهداشت ایران به شماره 56/ط/2137

روغن آرگان

روش پیشنهادی استفاده و مصرف از این روغن:

قبل از استفاده از روغن آرگان میتوانید برای تست حساسیت آن را بر روی پوست بازی خود تست کنید. پیشنهاد میشود ارگان را شب ها به مدت پنج دقیقه روی پوست تمیز و عاری از مواد آرایشی صورت یا گردن خود ماساژ دهید. این کار ریا میتوان قبل از خواب انجام داد تا مواد روغن بهتر جذب پوست گردد، برخی تولید کننده ها اظهار داشته اند روغن آرگان بسیار ملایم بوده و میتوان از آن برای نواحی دور چشم هم استفاده کرد. این روغن یک لوسیون طبیعی بوده و بعد از حمام میتوانید بدنتان را با آن چرب کنید. اگر هم تمایل داشته باشید میتوانید چند قطره از آن را به لوسیون خود اضافه کرده و از همان لوسینون همیشگیتان استفاده کنید.

برای استفاده در قسمت های زبری و ترک یا خشکی های شدید که حاصل از نور آفتاب یا لیزر است پیشنهاد میشود موضع مورد نظر را روزانه سه بار با آرگان به صورت خیلی ملایم ماساژ دهید.


حتما شما هم نام روغن ماساژ را شنیده اید، از این روغن برای ماساژ دادن قسمت های مختلف بدن استفاده میشود و دارای رایحه و اسانس های گوناگون است. البته نوعی از روغن ماساژ مالشی هم وجود دارد که برای درمان برخی بیماری های عضله ای است که با این روغن متفاوت است. روغن ماساژ عرضه شده در این فروشگاه کاملا اصل و با کیفیت عالی و همچنین حجم بطری 200 میلی گرم می باشد. از این روغن میتوان برای تمام قسمت های مختلف بدن استفاده کرده و اقدام به ماساژ با آن کرد، و نیاز به تبحر خاصی ندارد. در واقع هر فردی میتواند با این روغن اقدام به ماساژ دادن شخص دیگر و یا حتی خود کند. همانطور که گفته شد این محصول دارای رایحه های گوناگون است که ارسال رایحه به صورت کاملا رندوم می باشد، از این روغن میتوان بارها برای ماساژ بدن استاده کرد و قابل استفاده هم خانم ها و هم آقایان است.

خرید روغن ماساژ اصل - 200 میل

 روغن ماساژ همانطور که گفته شد دارای رایحه های مختلفی می باشد، رایحه هایی مانند جینسینگ، شترمرغ و زیتون.  این روغن ها نیز حاوی ویتامین های زیادی هستند که باعث نرمی و لطافت خاصی به پوست خواهند شد همچنین دردهای مفاصل و عضلانی ، دردهای کوفتگی و کشیدگی را بسیار تشکین خواهد داد.

روش استفاده از روغن ماساژ را به طور مختصر برای شما شرح خواهیم داد که میتوانید طبق آن عمل کنید. چند قطره از روغن را روی کف دست خود ریخته و سپس کف دود دست را به هم مالیده و محل هایی از بدن که میخواهید ماساژ دهید را به آرامی با کف دست ها آغشته به روغن کنید. بهتر است چند دقیقه اول ماساژ را آهسته انجام دهید تا روغن جذب پوست شود. بعد از آن با انگشت ها و کف دست ماساژ کل بدن را یا محل مورد نظرتان را با کمی فشار همراه کنید. میتوانید در قسمت سر و مفاصل از حرکات دورانی کف دست و در قسمت دست ها و پا و کمر و همچنین سینه و شکم با حرکت دادن چپ و راست یا بالا و پایین دست ها ماساژ را ادامه دهید.

دقت کنید که در قسمت های حساس بدن مانند قلب و شکم در زمان ماساژ دادن با توجه به حساسیت این مناطق فشار کمتری را به دست های خود بیاورید. برخی از مناطق بدن پایانه های عصبی در آنجا قرار دارند مانند کف پا و دست ها، این قسمت ها را از روغن بیشتری برای ماساژ دادن استفاده کنید.


روش ماساژ دادن خود به صورت تنهایی:

مطمئنا همیشه کسی نخواهد بود که تمام قسمت های بدن ما را با روغن ماساژ مالش داده و خستگی و کوفتگی را از بدن ما دور کند، در این زمان باید خود ما اینکار را انجام دهیم که چندان هم دشوار نیست.

بعد از خرید روغن و آماده شدن اولیه( بیرون آوردن لباس و نشستن یا دراز کشیدن در محل مناسب) برای ماساژ، کافیست چند قطره روغن را روی کف دست های خود ریخته و به هم مالیده و سپس کف دست را روی محل مورد نظر گذاشته و حالت های چرخشی و خطی ماساژ را انجام داد.

اگر میخواهید تمام قسمت های بدن خود را ماساژ دهید بهتر است به حالت نشسته این کار را انجام دهید، میتوانید روی یک صندلی بنشینید و یا روی زمین نشسته و ماساژ دادن را شروع کنید. ابتدا از ساق پای خود و سپس کف پاها شروع کرده و بعد از آن ران، شکم و سینه ها و زیر گردن و بعد گردن را با کمک روغن ماساژ به خوبی مالش دهید. قسمت پایین پشت کمر را میتوانید با هردو دست انجام دهید، اما قسمت پشت کتف ها را باید دست ها را به صورت مخالف خود گذاشته و ماساژ دهید. پشت گردن را هم با هردو دست به آرامی ماساژ دهید.

]]>
روغن خراطین roghan kharatin 2018-07-30T18:26:57+01:00 2018-07-30T18:26:57+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/582 فروشگاه مرکزی روغن خراطین چیست؟ روغن خراطین اصل یک روغن ۱۰۰% طبیعی است که از یک نوع کرم خاکی به نام “ایزینیا فتیدا” استخراج می شود. روغن خراطین در طب سنتی ایران و سایر کشورها به عنوان یک روش ۱۰۰% نام برده شده است. این روغن هم اکنون در سراسر دنیا در حال تولید و عرضه می باشد و نتایج آن به همگان ثابت شده است. روغن خراطین با ویژگی داشتن 70 درصد پروتئین در مقایسه با 22 درصد پروتئین گوشت قرمز یعنی بیش از سه برابر و همچنین دارای امگا 3 ،امگا 6، امگا 9 و مواد مغذی فراوان دارای ویژگی منحصر بفردی ا روغن خراطین

روغن خراطین چیست؟ روغن خراطین اصل یک روغن ۱۰۰% طبیعی است که از یک نوع کرم خاکی به نام “ایزینیا فتیدا” استخراج می شود. روغن خراطین در طب سنتی ایران و سایر کشورها به عنوان یک روش ۱۰۰% نام برده شده است. این روغن هم اکنون در سراسر دنیا در حال تولید و عرضه می باشد و نتایج آن به همگان ثابت شده است.

روغن خراطین با ویژگی داشتن 70 درصد پروتئین در مقایسه با 22 درصد پروتئین گوشت قرمز یعنی بیش از سه برابر و همچنین دارای امگا 3 ،امگا 6، امگا 9 و مواد مغذی فراوان دارای ویژگی منحصر بفردی است. روغن خراطین با دارا بودن ویتامین های ریبوفلاوین، پانتونیک اسید، تیامین، پیریدوکسین، ویتامین ب۱۲، اسید فولیک و بیوتین تاثیر به سزایی در غذا رسانی به بافتهای پوستی می شود. در طب سنتی از این روغن با مزاج گرم و تر و همچنین روغن های که دارای طبیعت گرم می باشند که به این روغن اضافه گردیده است جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می‌گردد.

کاربرد این روغن نیز زیاد سخت نیست، شما حتی میتوانید بدون نیاز به مشاهده هیچ فیلم و کلیپ آموزشی تنها با کمک دستورالعمل های فارسی موجود در سایت که به شرح آن پرداخته ایم به راحتی استفاده کنید. قطعا قبل از مطالعه آموزش ها پیشنهاد میکنیم اقدام به تهیه روغن خراطین اصل کنید تا به جواب دهی سریعتر و مطمئن تری و بدون ایجاد مشکلی برای سلامت فردی دست پیدا کنید.

clip vedeo roghan kharatin

clip vedeo roghan kharatin

اگر در پیدا کردن اصل این نوع محصول تخصص یا شناخت کافی ندارید میتوانید به مطلب مشخصات روغن خراطین اصل و تشخیص اصل بودن آن مراجعه کنید و به طور کامل مطالعه نمایید.{اینجا} و {اینجا}

اما اگر علاقه دارید که به جمع تولید کنندگان داخلی و ایرانی این داروهای سنتی و پرکاربرد و از طرفی صادراتی بپردازید به تاریخچه آن مراجعه کنید تا از تولید و پیشرفت آن مطلع گردید.{اینجا}

برای استفاده بهتر و راحتتر پیشنهاد میشود موهای محل مورد نظر خود را اصلاح نمایید. خانم ها میتوانند از روش اپیلیدی استفاده کنند. پس از اصلاح دوش گرفته و مانند فیلم و ویدئوهای موجود در یوتیوپ یا آپارات چند قطره از روغن مایع را بر روی موضع مورد نظر بریزید.فیلم هایی که در مورد آموزش استفاده از روغن خراطین در اینترنت وجود دارند اکثرا به صورت کارتنی و نمایشی هستند، پس دقیقا آنچه که باید به مصرف کننده آموزش داده شود را نمایش نخواهند داد. البته کلیپ هایی در مورد دیگر روغن ها و ماساژ موضع هایی مانند آلت و… وجود دارند که به خراطین نسبت داده شده است. اما تاکنون هیچ کلیپ یا فیلم واقعی از آموزش استفاده از روغن خراطین به صورت تصویری تهیه نشده است و این موضوع کاملا طبیعی است. مخصوصا در کشور عزیز ایران که کمی با اخلاقیات و شعونات انتشار این چنین تصاویری مغایرت دارد.

لینک دانلود فیلم

فیلم بالا جزئیاتی خلاصه از صفحه اصلی همین سایت است که تصاویر روغن خراطین را به نمایش گذاشت است. با این حال اگر تمایل دارید که کلیپ هایی را در این زمینه مشاهده کنید میتوانید به یوتیوب مراجعه کنید و فیلم های زیادی را مشاهده نمایید.

منبع


]]>
صابون و کرم گوری اصل 2017-07-31T21:54:04+01:00 2017-07-31T21:54:04+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/581 فروشگاه مرکزی گوری کرم صابون و کرم گوری اصل اگر از مصرف کنندگان همیشگی کرم گوری هستید، قطعا با ویژگی های منحصر به فرد این کرم معجزه گر آشنا هستید. کرم اصل گوری یکی از بهترین کرم های صورت بوده که لک ها، چروک و جوش های صورت را طی مدت کوتاهی کاملا از بین خواهد برد.بهتر است این کرم را به همراه صابون گوری تهیه کرده و استفاده کنید. این کرم از مواد کاملا گیاهی ساخته شده و از کیفیتی عالی برخوردار است. داخ
گوری کرم

گوری کرم

صابون و کرم گوری اصل

اگر از مصرف کنندگان همیشگی کرم گوری هستید، قطعا با ویژگی های منحصر به فرد این کرم معجزه گر آشنا هستید. کرم اصل گوری یکی از بهترین کرم های صورت بوده که لک ها، چروک و جوش های صورت را طی مدت کوتاهی کاملا از بین خواهد برد.بهتر است این کرم را به همراه صابون گوری تهیه کرده و استفاده کنید. این کرم از مواد کاملا گیاهی ساخته شده و از کیفیتی عالی برخوردار است. داخل بروشور این کرم مدل های تیوپی آن هم درج شده است که تولید آن مربوط به سالها قبل بوده و اکنون کرم گوری فقط در شکل کاسه ای تولید میشود.

دقت کنید که مدل های تقلبی کرم گوری در بازار زیاد بوده و بجای اصل با قیمت پایین عرضه می شود. این فروشگاه با تضمین اصل بودن کرم گوری آن را برای شما ارسال می نماید. در صورت غیراصل بودن بدون هیچ قید و شرطی مبلغ پرداختی شما به حسابتان واریز خواهد شد.

]]>
كیت 2 سیم كارت كردن گوشی 2010-03-05T18:57:22+01:00 2010-03-05T18:57:22+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/580 فروشگاه مرکزی   كیت 2 سیم كارت كردن گوشی 2009 جدیدترین محصول در دنیای موبایل آیا نمیخواهید گوشی های 2 سیم كارته چینی را خریدار قیمت: 16000  تومان  کیت الکترونیکی  

 

كیت 2 سیم كارت كردن گوشی 2009

[i]

جدیدترین محصول در دنیای موبایل آیا نمیخواهید گوشی های 2 سیم كارته چینی را خریدار

قیمت: 16000  تومان 

کیت الکترونیکی

[t] [k]
 
]]>
آموزش ورزش ژیمناستیك 2010-02-23T19:14:18+01:00 2010-02-23T19:14:18+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/579 فروشگاه مرکزی آموزش ورزش ژیمناستیك دسته نرم افزار آموزشی زیردسته ورزشی نرم افزار كاملا مالتی مدیا برای آموزش ورزش زیبای ژیمناستیكدر سه سطح : مقدماتی , متوسطه و پیشرفته شامل :اطلاعات عمومی ورزش ژیمناستیكمسابقات ژیمناستیكژیمناستیك ریتمیكآموزش شاخه های مختلف ای ورزش :خرك حلقهخرك پرشیمیله بارفیكسحركات زمینیپاراللدار حلقههمراه با ساعتها متن , گفتار , تصویر , فیلم فروشنده: نی شاپ قیمت: 5,000 تومان روش خرید: برای خرید آموزش ورزش ژیمناستیك، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا م آموزش ورزش ژیمناستیك

آموزش ورزش ژیمناستیك

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته ورزشی

نرم افزار كاملا مالتی مدیا برای آموزش ورزش زیبای ژیمناستیك
در سه سطح : مقدماتی , متوسطه و پیشرفته شامل :

اطلاعات عمومی ورزش ژیمناستیك
مسابقات ژیمناستیك
ژیمناستیك ریتمیك

آموزش شاخه های مختلف ای ورزش :

خرك حلقه
خرك پرشی
میله بارفیكس
حركات زمینی
پارالل
دار حلقه

همراه با ساعتها متن , گفتار , تصویر , فیلم

فروشنده: نی شاپ

قیمت: 5,000 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش ورزش ژیمناستیك، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش ورزش ژیمناستیك


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
آموزش یوگا yoga training آموزش پاركور آموزش تصویری شطرنج - زبان اصلی آموزش لاغری و آب کردن شکم
آموزش یوگا yoga training آموزش پاركور آموزش تصویری شطرنج - زبان اصلی آموزش لاغری و آب کردن شکم
3,500 تومان خرید آموزش یوگا yoga training 4,500 تومان خرید آموزش پاركور 4,500 تومان خرید آموزش تصویری شطرنج - زبان اصلی 3,000 تومان خرید آموزش لاغری و آب کردن شکم
آموزش آیكیدو (AIKIDO) تالار افتخارات جام جهانی آموزش ووشو (the alp)مستند کوههای آلپ
آموزش آیكیدو (AIKIDO) تالار افتخارات جام جهانی آموزش ووشو (the alp)مستند کوههای آلپ
4,200 تومان خرید آموزش آیكیدو (AIKIDO) 4,000 تومان خرید تالار افتخارات جام جهانی 6,500 تومان خرید آموزش ووشو 6,000 تومان خرید (the alp)مستند کوههای آلپ
]]>
آموزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته 2010-02-23T19:12:29+01:00 2010-02-23T19:12:29+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/578 فروشگاه مرکزی موزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته دسته نرم افزار آموزشی زیردسته کامپیوتر آموزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته شامل بیش از 7.5 ساعت آموزش مدون در 1 DVD (سطح آموزش مقدماتی) در این مجموعه آموزشی شما می آموزید که چگونه از Adobe InDesign CS3 برای طراحی حرفه ای و زیبا استفاده کنید . درابتدای آموزش با منوها و Interface این نرم افزار در این نسخه آشنا شده و در ادامه وارد کردن Item های مختلف و کار با فرمتهای مخ موزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته

موزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته کامپیوتر

آموزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته شامل بیش از 7.5 ساعت آموزش مدون در 1 DVD (سطح آموزش مقدماتی)

در این مجموعه آموزشی شما می آموزید که چگونه از Adobe InDesign CS3 برای طراحی حرفه ای و زیبا استفاده کنید . درابتدای آموزش با منوها و Interface این نرم افزار در این نسخه آشنا شده و در ادامه وارد کردن Item های مختلف و کار با فرمتهای مختلف را می آموزید .

مشخصات این مجموعه :

-- زبان آموزش ها انگلیسی روان
-- دارای آموزش های دسته بندی شده
-- به صورت یک عدد DVD
-- مدت زمان آموزش 9.5 ساعت !

فروشنده: فروشگاه تخصصی شرکت فرین

قیمت: 5,000 تومان

روش خرید: برای خرید موزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید موزش چگونگی استفاده از Adobe InDesign CS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
اموزش استفاده از Adobe Kuler برای مدیریت و تنظیم رنگ آموزش خرید و فروش در eBay CSS for Designers_Lynda آموزش کاربردی EUDIUS pro 5 ، میکس ، ویرایش، و تدوین حرفه ای فیلم
اموزش استفاده از Adobe Kuler برای مدیریت و تنظیم رنگ آموزش خرید و فروش در eBay CSS for Designers_Lynda آموزش کاربردی EUDIUS pro 5 ، میکس ، ویرایش، و تدوین حرفه ای فیلم
3,000 تومان خرید اموزش استفاده از Adobe Kuler برای مدیریت و تنظیم رنگ 6,000 تومان خرید آموزش خرید و فروش در eBay 3,500 تومان خرید CSS for Designers_Lynda 5,000 تومان خرید آموزش کاربردی EUDIUS pro 5 ، میکس ، ویرایش، و تدوین حرفه ای فیلم
نرم افزار فوق العاده مبدل گفتار به نوشتار آموزش Excel 2007 آموزش دانلود آفلاین آموزش جاوا اسکریپت
نرم افزار فوق العاده مبدل گفتار به نوشتار آموزش Excel 2007 آموزش دانلود آفلاین آموزش جاوا اسکریپت
4,500 تومان خرید نرم افزار فوق العاده مبدل گفتار به نوشتار 3,000 تومان خرید آموزش Excel 2007 4,700 تومان خرید آموزش دانلود آفلاین 5,000 تومان خرید آموزش جاوا اسکریپت
]]>
نمونه سوالات امتحانی پیام نور 2010-02-23T07:06:23+01:00 2010-02-23T07:06:23+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/577 فروشگاه مرکزی نمونه سوالات امتحانی پیام نور دسته نرم افزار آموزشی زیردسته دانشگاهی نمونه سوالات امتحانی پیام نور بیش از 1100 نمونه سوال امتحانی دانشگاه پیام نور در یك حلقه سی دی و به صورت پی دی اف قابل استفاده برای: دانشجویان دانشگاه پیام نور، داوطلبان دوره های فراگیر و داوطلبان آزمون كارشناسی ارشد(توجه داشته باشید كه نمونه سوالات مربوط به آزمون كارشناسی ارشد نمی باشد فقط چون اكثر امتحانات دانشگاه پیام نور به صورت تستی برگزار می شود، این نمونه سوالات می تواند برای داوطلبان آزمون كارشناسی ارشد مف نمونه سوالات امتحانی پیام نور

نمونه سوالات امتحانی پیام نور

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته دانشگاهی

نمونه سوالات امتحانی پیام نور بیش از 1100 نمونه سوال امتحانی دانشگاه پیام نور در یك حلقه سی دی و به صورت پی دی اف

قابل استفاده برای: دانشجویان دانشگاه پیام نور، داوطلبان دوره های فراگیر و داوطلبان آزمون كارشناسی ارشد(توجه داشته باشید كه نمونه سوالات مربوط به آزمون كارشناسی ارشد نمی باشد فقط چون اكثر امتحانات دانشگاه پیام نور به صورت تستی برگزار می شود، این نمونه سوالات می تواند برای داوطلبان آزمون كارشناسی ارشد مفید باشد

رشته های: مدیریت بازرگانی / مدیریت دولتی / دبیری / اقتصاد / علوم اجتماعی / الهیات مترجمی زبان / ادبیات فارسی / جغرافی / حسابداری / حقوق هنر / كتابداری / زبان انگلیسی / روانشناسی / علوم تربیتی / تاریخ تربیت بدنی / آمار / علوم كامپیوتر / كشاورزی / فیزیك ریاضی / شیمی / مهندسی كامپیوتر / زمین شناسی / زیست / آموزش و پرورش ابتدایی

فروشنده: عصر شاپ

قیمت: 6,000 تومان

روش خرید: برای خرید نمونه سوالات امتحانی پیام نور، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید نمونه سوالات امتحانی پیام نور


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
نمونه سوالات امتحانی پیام نور آموزش تند خوانی ( دکتر سیدا: مرد حافظه ایران) مجموعه سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای مجموعه کامل ژورنال کابینت آشپزخانه
نمونه سوالات امتحانی پیام نور آموزش تند خوانی ( دکتر سیدا: مرد حافظه ایران) مجموعه سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای مجموعه کامل ژورنال کابینت آشپزخانه
6,000 تومان خرید نمونه سوالات امتحانی پیام نور 6,500 تومان خرید آموزش تند خوانی ( دکتر سیدا: مرد حافظه ایران) 9,000 تومان خرید مجموعه سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای 8,000 تومان خرید مجموعه کامل ژورنال کابینت آشپزخانه
نرم افزار آموزش پیشرفته هک آموزش نرم افزار های Adobe Bridge و Adobe Version Cue محصول ویژه + با قیمت ویژه آناتومی انسان و تشریح كامل بدن
نرم افزار آموزش پیشرفته هک آموزش نرم افزار های Adobe Bridge و Adobe Version Cue محصول ویژه + با قیمت ویژه آناتومی انسان و تشریح كامل بدن
5,500 تومان خرید نرم افزار آموزش پیشرفته هک 5,000 تومان خرید آموزش نرم افزار های Adobe Bridge و Adobe Version Cue 11,000 تومان خرید محصول ویژه + با قیمت ویژه 9,500 تومان خرید آناتومی انسان و تشریح كامل بدن
]]>
آموزش جامع نرم افزار Adobe DreamweaverCS3 2010-02-23T07:04:48+01:00 2010-02-23T07:04:48+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/576 فروشگاه مرکزی آموزش جامع نرم افزار Adobe DreamweaverCS3 دسته نرم افزار آموزشی زیردسته کامپیوتر آموزش چگونگی استفاده از Adobe DreamweaverCS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته انواع صفحات وب شامل بیش از 5 ساعت آموزش مدون در 1 DVD (سطح آموزش پیشرفته) در این مجموعه آموزشی شما می آموزید که چگونه از Adobe Dreamweaver CS3 برای طراحی حرفه ای و زیبا انواع مختلف صفحات وب استفاده کرده و خروجی کار خود را بهینه تر سازید . این مجموعه آموزشی به شما یاری می دهد تا یک وب سایت با قابلیت کنترل بالا ، و زیبا طراحی آموزش جامع نرم افزار Adobe DreamweaverCS3

آموزش جامع نرم افزار Adobe DreamweaverCS3

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته کامپیوتر

آموزش چگونگی استفاده از Adobe DreamweaverCS3 و کاربرد های آن در طراحی پیشرفته انواع صفحات وب شامل بیش از 5 ساعت آموزش مدون در 1 DVD (سطح آموزش پیشرفته)

در این مجموعه آموزشی شما می آموزید که چگونه از Adobe Dreamweaver CS3 برای طراحی حرفه ای و زیبا انواع مختلف صفحات وب استفاده کرده و خروجی کار خود را بهینه تر سازید . این مجموعه آموزشی به شما یاری می دهد تا یک وب سایت با قابلیت کنترل بالا ، و زیبا طراحی نمایید و نیز طراحی سایت های Static و Dynamic را در این آموزش فراخواهید گرفت.

مشخصات این مجموعه :

-- زبان آموزش ها انگلیسی روان
-- دارای آموزش های دسته بندی شده
-- مدت زمان آموزش 5 ساعت !
-- به صورت یک عدد DVD

فروشنده: فروشگاه تخصصی شرکت فرین

قیمت: 5,000 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش جامع نرم افزار Adobe DreamweaverCS3 ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش جامع نرم افزار Adobe DreamweaverCS3


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
آموزش حرفه ای تنظیم رنگ عکس ها در Photoshop CS4 آموزش نقشه کشی دو بعدی در نرم افزار AutoCAD 2010 آموزش نرم افزار ACCESS 2003 آموزش ویرایش فیلم در پرمیر CS3
آموزش حرفه ای تنظیم رنگ عکس ها در Photoshop CS4 آموزش نقشه کشی دو بعدی در نرم افزار AutoCAD 2010 آموزش نرم افزار ACCESS 2003 آموزش ویرایش فیلم در پرمیر CS3
3,000 تومان خرید آموزش حرفه ای تنظیم رنگ عکس ها در Photoshop CS4 3,000 تومان خرید آموزش نقشه کشی دو بعدی در نرم افزار AutoCAD 2010 3,500 تومان خرید آموزش نرم افزار ACCESS 2003 5,000 تومان خرید آموزش ویرایش فیلم در پرمیر CS3
گنجینه آموزش After Effect CS4 - Premiere Pro CS4 - Soundbooth CS4 آموزش اتوران سازی با Multi Media Builder آموزش ساخت وب سایت با Dreamweaver CS4
گنجینه آموزش After Effect CS4 - Premiere Pro CS4 - Soundbooth CS4 آموزش اتوران سازی با Multi Media Builder آموزش ساخت وب سایت با Dreamweaver CS4
4,000 تومان خرید گنجینه 8,000 تومان خرید آموزش After Effect CS4 - Premiere Pro CS4 - Soundbooth CS4 4,500 تومان خرید آموزش اتوران سازی با Multi Media Builder 3,000 تومان خرید آموزش ساخت وب سایت با Dreamweaver CS4
]]>
خودآموز گیتار فلامنکو پاکو پنیا 2010-02-23T04:26:57+01:00 2010-02-23T04:26:57+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/575 فروشگاه مرکزی خودآموز گیتار فلامنکو پاکو پنیا دسته نرم افزار آموزشی زیردسته هنری این مجموعه به صورت فایلهای pdf که توسط acrobat reader قابل خواندن است تهیه شده و بهمراه فایلهای نواخته شده توسط خود Paco Pena با فرمت MP3 در یک سی دی تقدیم می گردد. فروشنده: آهنگساز [دات] نت قیمت: 12,500 تومان روش خرید: برای خرید خودآموز گیتار فلامنکو پاکو پنیا، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور خودآموز گیتار فلامنکو پاکو پنیا

خودآموز گیتار فلامنکو پاکو پنیا

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته هنری

این مجموعه به صورت فایلهای pdf که توسط acrobat reader قابل خواندن است تهیه شده و بهمراه فایلهای نواخته شده توسط خود Paco Pena با فرمت MP3 در یک سی دی تقدیم می گردد.

فروشنده: آهنگساز [دات] نت

قیمت: 12,500 تومان

روش خرید: برای خرید خودآموز گیتار فلامنکو پاکو پنیا، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید خودآموز گیتار فلامنکو پاکو پنیا


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
اسرار دایره معنویت (دکتر وین دایرDr.Wayne W.Dyer) گیتارستان - جامع ترین نرم افزار آموزشی گیتار در ایران چگونه با رنگ روغن نقاشی کنیم؟ ASSISTANT 2010 (پخش صدا و تصویر
اسرار دایره معنویت (دکتر وین دایرDr.Wayne W.Dyer) گیتارستان - جامع ترین نرم افزار آموزشی گیتار در ایران چگونه با رنگ روغن نقاشی کنیم؟ ASSISTANT 2010 (پخش صدا و تصویر
4,500 تومان خرید اسرار دایره معنویت (دکتر وین دایرDr.Wayne W.Dyer) 5,000 تومان خرید گیتارستان - جامع ترین نرم افزار آموزشی گیتار در ایران 4,000 تومان خرید چگونه با رنگ روغن نقاشی کنیم؟ 4,500 تومان خرید ASSISTANT 2010 (پخش صدا و تصویر
مجموعه اشعار نیما یوشیج با صدای احمد شاملو مجموعه ۲۲,۰۰۰ کارت ویزیت آماده کتاب طراحی نگاه آموزش فال قهوه
مجموعه اشعار نیما یوشیج با صدای احمد شاملو مجموعه ۲۲,۰۰۰ کارت ویزیت آماده کتاب طراحی نگاه آموزش فال قهوه
3,000 تومان خرید مجموعه اشعار نیما یوشیج با صدای احمد شاملو 7,000 تومان خرید مجموعه ۲۲,۰۰۰ کارت ویزیت آماده 2,500 تومان خرید کتاب طراحی نگاه 2,500 تومان خرید آموزش فال قهوه
]]>
آموزش تایپ فارسی و انگلیسی 2010-02-23T04:24:40+01:00 2010-02-23T04:24:40+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/574 فروشگاه مرکزی آموزش تایپ فارسی و انگلیسی دسته نرم افزار آموزشی زیردسته بانوان بخش اول : تشریح مزایای فراگیری تكنیك های تایپبخش دوم : اصول و قوانین تایپبخش سوم : آشنایی با كلید های كیبوردبخش چهارم : آموزش تایپ فارسی ، انگلیسی و اعدادبخش پنجم : تكنولوژی رنگبخش ششم : آشنایی با محیط ورد 2003بخش هفتم : تمرین اینتراكتیو برای فراگیری عملی تایپ فروشنده: فروشگاه اینترنتی بردكو قیمت: 5,000 تومان روش خرید: برای خرید آموزش تایپ فارسی و انگلیسی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا مح آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته بانوان


بخش اول : تشریح مزایای فراگیری تكنیك های تایپ
بخش دوم : اصول و قوانین تایپ
بخش سوم : آشنایی با كلید های كیبورد
بخش چهارم : آموزش تایپ فارسی ، انگلیسی و اعداد
بخش پنجم : تكنولوژی رنگ
بخش ششم : آشنایی با محیط ورد 2003
بخش هفتم : تمرین اینتراكتیو برای فراگیری عملی تایپ

فروشنده: فروشگاه اینترنتی بردكو

قیمت: 5,000 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش تایپ فارسی و انگلیسی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش تایپ فارسی و انگلیسی


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
مجموعه برنامه های آموزش خیاطی نرم افزار کد بانوی ایرانی آموزش جامع آشپزی و سفره آرایی آموزش آشپزی سر آشپز
مجموعه برنامه های آموزش خیاطی نرم افزار کد بانوی ایرانی آموزش جامع آشپزی و سفره آرایی آموزش آشپزی سر آشپز
10,000 تومان خرید مجموعه برنامه های آموزش خیاطی 4,500 تومان خرید نرم افزار کد بانوی ایرانی 13,000 تومان خرید آموزش جامع آشپزی و سفره آرایی 3,200 تومان خرید آموزش آشپزی سر آشپز
فرزند صالح مجموعه نرم افزارهای طراحی لباس و پوشاك آموزش شمع سازی پادرمانی
فرزند صالح مجموعه نرم افزارهای طراحی لباس و پوشاك آموزش شمع سازی پادرمانی
5,000 تومان خرید فرزند صالح 6,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای طراحی لباس و پوشاك 3,000 تومان خرید آموزش شمع سازی 5,000 تومان خرید پادرمانی
]]>
آموزش تعمیرات و نگهداری پراید 2010-02-22T20:28:58+01:00 2010-02-22T20:28:58+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/573 فروشگاه مرکزی آموزش تعمیرات و نگهداری پراید دسته نرم افزار آموزشی زیردسته متفرقه با خرید این مجموعه مکانیک خودروی خود باشید:آموزش کامل تعمیرات پراید به صورت فارسی و قابل پخش در کامپیوتر و دستگاه های خانگیآنچه در این مجموعه می آموزید:1- سیستم سوخت رسانی (کاربراتور)2- تعمیر گیریبکس و دیفرانسیل3- آموزش تنظیم موتور4- فنربندی جلو و عقب5- سیستم فرمان6- سیستم تعلیق7- تعمیر موتور اتومبیل8- اکسل جلو و عقب9- سیستم جرقه (دلکو)10- سیستم ترمز اتومبیل (ترمز جلو و عقب)11- بلبرینگ12- پمپ زیر پا و بوستر ترمز و . آموزش تعمیرات و نگهداری پراید

آموزش تعمیرات و نگهداری پراید

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته متفرقه

با خرید این مجموعه مکانیک خودروی خود باشید:

آموزش کامل تعمیرات پراید به صورت فارسی و قابل پخش در کامپیوتر و دستگاه های خانگی

آنچه در این مجموعه می آموزید:

1- سیستم سوخت رسانی (کاربراتور)

2- تعمیر گیریبکس و دیفرانسیل

3- آموزش تنظیم موتور

4- فنربندی جلو و عقب

5- سیستم فرمان

6- سیستم تعلیق

7- تعمیر موتور اتومبیل

8- اکسل جلو و عقب

9- سیستم جرقه (دلکو)

10- سیستم ترمز اتومبیل (ترمز جلو و عقب)

11- بلبرینگ

12- پمپ زیر پا و بوستر ترمز و ...

4 سی دی

فروشنده: یلداشاپ

قیمت: 6,500 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش تعمیرات و نگهداری پراید، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش تعمیرات و نگهداری پراید


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
خواص کلیه داروهای گیاهی و شیمیایی مجموعه کامل ازدواج وخانواده موفق ( استاد حورائی ) فیلم آموزشی پرورش شترمرغ کار و اقامت و تحصیل در ترکیه
خواص کلیه داروهای گیاهی و شیمیایی مجموعه کامل ازدواج وخانواده موفق ( استاد حورائی ) فیلم آموزشی پرورش شترمرغ کار و اقامت و تحصیل در ترکیه
3,200 تومان خرید خواص کلیه داروهای گیاهی و شیمیایی 19,900 تومان خرید مجموعه کامل ازدواج وخانواده موفق ( استاد حورائی ) 4,000 تومان خرید فیلم آموزشی پرورش شترمرغ 3,500 تومان خرید کار و اقامت و تحصیل در ترکیه
دکتر فرهنگ هلاکویی(فلسفه و هدفهای پرورش و تعلیم و تربیت) حرکات جادویی مدیتیشن دکتر فرهنگ هلاکویی(افسردگی) آموزش تعمیر تلفن همراه
دکتر فرهنگ هلاکویی(فلسفه و هدفهای پرورش و تعلیم و تربیت) حرکات جادویی مدیتیشن دکتر فرهنگ هلاکویی(افسردگی) آموزش تعمیر تلفن همراه
4,200 تومان خرید دکتر فرهنگ هلاکویی(فلسفه و هدفهای پرورش و تعلیم و تربیت) 7,500 تومان خرید حرکات جادویی مدیتیشن 4,200 تومان خرید دکتر فرهنگ هلاکویی(افسردگی) 5,000 تومان خرید آموزش تعمیر تلفن همراه
]]>
آموزش ماهیگیری 2010-02-22T20:25:36+01:00 2010-02-22T20:25:36+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/572 فروشگاه مرکزی آموزش ماهیگیری دسته نرم افزار آموزشی زیردسته متفرقه - با اصول اولیه ماهیگیری آشنا شوید.- از ماهیگیری در رودخانه لذت ببرید- تعداد ماهی بیشتری بگیرید.- ماهی های بزرگ تر بگیرید.- به زبان انگلیسی1 دی وی دی فروشنده: یلداشاپ قیمت: 3,500 تومان روش خرید: برای خرید آموزش ماهیگیری، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنی آموزش ماهیگیری

آموزش ماهیگیری

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته متفرقه

- با اصول اولیه ماهیگیری آشنا شوید.

- از ماهیگیری در رودخانه لذت ببرید

- تعداد ماهی بیشتری بگیرید.

- ماهی های بزرگ تر بگیرید.

- به زبان انگلیسی

1 دی وی دی

فروشنده: یلداشاپ

قیمت: 3,500 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش ماهیگیری، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش ماهیگیری


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
آموزش Archicad-11 آموزش تعمیرات و نگهداری پراید آموزش رایت سی دی کار ، اقامت ، تحصیل و تفریح در دبی
آموزش Archicad-11 آموزش تعمیرات و نگهداری پراید آموزش رایت سی دی کار ، اقامت ، تحصیل و تفریح در دبی
8,500 تومان خرید آموزش Archicad-11 6,500 تومان خرید آموزش تعمیرات و نگهداری پراید 3,000 تومان خرید آموزش رایت سی دی 4,000 تومان خرید کار ، اقامت ، تحصیل و تفریح در دبی
آموزش نی نوازی آموزش تعمیرات پژو 206 آموزش تعمیر و راه اندازی زانتیا آموزش صوتی قلق های زبان انگلیسی
آموزش نی نوازی آموزش تعمیرات پژو 206 آموزش تعمیر و راه اندازی زانتیا آموزش صوتی قلق های زبان انگلیسی
5,000 تومان خرید آموزش نی نوازی 4,500 تومان خرید آموزش تعمیرات پژو 206 3,000 تومان خرید آموزش تعمیر و راه اندازی زانتیا 5,750 تومان خرید آموزش صوتی قلق های زبان انگلیسی
]]>
آموزش جودو با مربی ژاپنی 2010-02-22T16:37:34+01:00 2010-02-22T16:37:34+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/571 فروشگاه مرکزی آموزش جودو با مربی ژاپنی دسته نرم افزار آموزشی زیردسته ورزشی موزش جودو با مربی ژاپنی- آموزش تصویری- كامل- زبان اصلی2 vcd فروشنده: یلداشاپ قیمت: 7,000 تومان روش خرید: برای خرید آموزش جودو با مربی ژاپنی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید. برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید. مح آموزش جودو با مربی ژاپنی

آموزش جودو با مربی ژاپنی

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته ورزشی

موزش جودو با مربی ژاپنی

- آموزش تصویری

- كامل

- زبان اصلی

2 vcd

فروشنده: یلداشاپ

قیمت: 7,000 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش جودو با مربی ژاپنی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش جودو با مربی ژاپنی


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
100 گل برتر تیری هانری آموزش بسکتبال - مجموعه 2 آموزش تیراندازی با كمان (Archery) پکیج بی نظیر آموزش تصویری تکواندو
100 گل برتر تیری هانری آموزش بسکتبال - مجموعه 2 آموزش تیراندازی با كمان (Archery) پکیج بی نظیر آموزش تصویری تکواندو
3,000 تومان خرید 100 گل برتر تیری هانری 5,000 تومان خرید آموزش بسکتبال - مجموعه 2 6,000 تومان خرید آموزش تیراندازی با كمان (Archery) 8,800 تومان خرید پکیج بی نظیر آموزش تصویری تکواندو
آموزش فوتبال با صدای مزدک میرزایی آموزش بسکتبال بهتر:پرتاب بهتر با JJ Redick آیكیدو : طریقت كهن دفاع شخصی آموزش شنا
آموزش فوتبال با صدای مزدک میرزایی آموزش بسکتبال بهتر:پرتاب بهتر با JJ Redick آیكیدو : طریقت كهن دفاع شخصی آموزش شنا
4,000 تومان خرید آموزش فوتبال با صدای مزدک میرزایی 3,500 تومان خرید آموزش بسکتبال بهتر:پرتاب بهتر با JJ Redick 7,000 تومان خرید آیكیدو : طریقت كهن دفاع شخصی 4,500 تومان خرید آموزش شنا
]]>
آموزش آیكیدو (AIKIDO) 2010-02-22T16:34:42+01:00 2010-02-22T16:34:42+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/570 فروشگاه مرکزی آموزش آیكیدو (AIKIDO) دسته نرم افزار آموزشی زیردسته ورزشی آموزش آیكیدو (AIKIDO)آیكیدوی آمریكایی، روسی، چینی و آیكیدوی استیون سیگالآیكیدو ورزشی زیبا از هنرهای رزمی و باستانی ژاپنی است كه مبتنی است بر استفاده از انرژی های درونی، حركت های دورانی و مقابله با حریف با بهره گیری از انرژی حركت خود او به این ترتیب كه با همراه شدن با حركت دست، پا و بدن حریف و جهت دادن به آنها اقدام به پرتاب او نموده و او را از پا در آوریم. اگر بتوانید یك وزنه 8 كیلوگرمی را به راحتی حركت دهید خواهید توانست ب آموزش آیكیدو (AIKIDO)

آموزش آیكیدو (AIKIDO)

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته ورزشی

آموزش آیكیدو (AIKIDO)

آیكیدوی آمریكایی، روسی، چینی و آیكیدوی استیون سیگال


آیكیدو ورزشی زیبا از هنرهای رزمی و باستانی ژاپنی است كه مبتنی است بر استفاده از انرژی های درونی، حركت های دورانی و مقابله با حریف با بهره گیری از انرژی حركت خود او به این ترتیب كه با همراه شدن با حركت دست، پا و بدن حریف و جهت دادن به آنها اقدام به پرتاب او نموده و او را از پا در آوریم. اگر بتوانید یك وزنه 8 كیلوگرمی را به راحتی حركت دهید خواهید توانست با بهره گیری از تكنیك های ورزش آیكیدو هر حریفی را شكست دهید (بدون نیاز به قدرت جسمانی زیاد و اندام قوی). البته این بدان معنا نیست كه آیكیدو به تقویت جسم نمی پردازد و تنها مبتنی بر تكنیك ها و تقویت ذهن است.


فیلم های فشرده ای كه در این مجموعه قرار دارند، شامل آموزش آیكیدوی آمریكایی، روسی، چینی و آیكیدوی استیون سیگال است. سیگال با بهره گیری از نقاط ضعف حریف و حركت دورانی كه به دست و بدن حریف می دهد او را مجبور به تسلیم می كند.


آیكیدو یعنی هماهنگی بین روح، ذهن و انرژی درونی كه در اوایل قرن 19 توسط استاد فقید اوشیبا در ژاپن بنیان گذاشته شده است. اكنون میلیون ها نفر در سراسر جهان به فراگیری و آموزش این هنر و طریقت كهن مشغولند.در این هنر رزمی كه قوی ترین و تنها سبك كامل دفتع شخصی جهان به شمار می رود، هنرجو می آموزد كه چگونه با احترام و خویشتن داری و با استفاده از انرژی درونی خود و تكنیك های منحصر به فرد آیكیدو و با استفاده از حمله حریف علیه خودش و بدون اینكه از انرژی و قدرت خود استفاده كند او را مغلوب كرده و به آرامش دعوت نماید.


طریقت آیكیدو احترام خاصی به حریف و وجود انسان دارد و امروزه به عنوان مادر هنرهای دفاع شخصی در جهان شناخته شده است. این ورزش زیبا برای شما اعتماد به نفس و روح و ذهنی سرشار از انرژی به ارمغان می آورد. اهتمام به تمرینات و پشتكار و دقت و پیگیری مستمر، از لوازم فراگیری این ورزش است.


1 DVD

به زبان فارسی

فروشنده: یلداشاپ

قیمت: 4,200 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش آیكیدو (AIKIDO)، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش آیكیدو (AIKIDO)


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
حركات جادویی : آموزش مدیتیشن آموزش فوتبال حرفه ای توسط تیم منچستر یونایتد آموزش دروازبانی فوتبال باشگاه ارسنال
حركات جادویی : آموزش مدیتیشن آموزش فوتبال حرفه ای توسط تیم منچستر یونایتد آموزش دروازبانی فوتبال باشگاه ارسنال
9,000 تومان خرید حركات جادویی : آموزش مدیتیشن 6,500 تومان خرید آموزش فوتبال حرفه ای توسط تیم منچستر یونایتد 4,000 تومان خرید آموزش دروازبانی 6,000 تومان خرید فوتبال باشگاه ارسنال
113 گل تیم منچستر یونایتد در فصل 2007-2008 جادوی فوتبال  آموزش حرکات یوگا+ هدیه سایت افزایش قد
113 گل تیم منچستر یونایتد در فصل 2007-2008 جادوی فوتبال آموزش حرکات یوگا+ هدیه سایت افزایش قد
4,500 تومان خرید 113 گل تیم منچستر یونایتد در فصل 2007-2008 2,500 تومان خرید جادوی فوتبال 5,500 تومان خرید  آموزش حرکات یوگا+ هدیه سایت 8,000 تومان خرید افزایش قد
]]>
ریاضیات پیشرفته MATLAB 2008 The MathWorks Matlab 2008 2010-02-22T07:43:55+01:00 2010-02-22T07:43:55+01:00 tag:http://centralmarket.mihanblog.com/post/569 فروشگاه مرکزی ریاضیات پیشرفته MATLAB 2008 The MathWorks Matlab 2008 دسته نرم افزار آموزشی زیردسته فنی مهندسی بدون شک نرم افزار MATLAB یکی از قوی ترین و کاربردی ترین نرم افزار های محاسباتی و مهندسی به شمار می رود. انجام محاسبات دقیق ریاضی و مهندسی، انجام محاسبات علم هندسه به کمک مدل سازی و پردازش تصاویر، کار با ماتریس ها، نمودار های پیشرفته ریاضیات و الکترونیک ، انجام محاسبات فازی و احتمالات و ... از امکانات بی شمار این نرم افزار قدرتمند مهندسی به شمار می آید.متلب (MATLAB) نام یکی از نرم‌افزارهای ریاضیات پیشرفته MATLAB 2008 The MathWorks Matlab 2008

ریاضیات پیشرفته MATLAB 2008  The MathWorks Matlab 2008

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته فنی مهندسی

بدون شک نرم افزار MATLAB یکی از قوی ترین و کاربردی ترین نرم افزار های محاسباتی و مهندسی به شمار می رود. انجام محاسبات دقیق ریاضی و مهندسی، انجام محاسبات علم هندسه به کمک مدل سازی و پردازش تصاویر، کار با ماتریس ها، نمودار های پیشرفته ریاضیات و الکترونیک ، انجام محاسبات فازی و احتمالات و ... از امکانات بی شمار این نرم افزار قدرتمند مهندسی به شمار می آید.
متلب (MATLAB) نام یکی از نرم‌افزارهای رایانه‌ای برای انجام محاسبات ریاضی است. واژه‌ی متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix و LABoratory ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه‌است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.
کار کردن با ماتریس‌ها در Matlab بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در Matlab به شکل یک ماتریس ذخیره می‌شوند. برای مثال یک عدد (اسکالر) به شکل یک ماتریس 1*1 ذخیره می‌شود. یک رشته مانند "Whale is the biggest animal" به شکل ماتریسی با یک سطر و چندین ستون (که تعداد ستون‌ها به تعداد کاراکترهاست) ذخیره می‌شود. حتی یک تصویر به شکل یک ماتریس سه بعدی ذخیره می‌گردد که بُعد اول و دوم آن برای تعیین مختصات نقاط و بُعد سوم آن برای تعیین رنگ نقاط استفاده می‌شود. فایل‌های صوتی نیز در Matlab به شکل ماتریس‌های تک ستون (بردارهای ستونی) ذخیره می‌شوند. بنابراین جای تعجب نیست که Matlab مخفف عبارت Matrix Laboratory باشد

- نمایش دهنده :40درصد
- تعداد: 1 DVD +هدیه
- قیمت: 5000 تومان
- خرید آنلاین - تحویل در منزل
- گارانتی تعویض کلیه محصولات همراه با بیمه کردن سفارشات ارسالی
- پشتیبانی پس از فروش تمامی محصولات به صورت آنلاین و تلفنی

فروشنده: صدبازار

قیمت: 5,000 تومان

روش خرید: برای خرید ریاضیات پیشرفته MATLAB 2008 The MathWorks Matlab 2008، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید ریاضیات پیشرفته MATLAB 2008  The MathWorks Matlab 2008


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


محصولات مرتبط
مجموعه كامل طراحی و معماری آموزش اتصالات برقی پژو206 آموزش تعمیر تلفن همراه آموزش Sap2000
مجموعه كامل طراحی و معماری آموزش اتصالات برقی پژو206 آموزش تعمیر تلفن همراه آموزش Sap2000
39,000 تومان خرید مجموعه كامل طراحی و معماری 9,000 تومان خرید آموزش اتصالات برقی پژو206 3,000 تومان خرید آموزش تعمیر تلفن همراه 5,000 تومان خرید آموزش Sap2000
 کابینت آشپزخانه و MDF آموزش جامع و تخصصی تعمیرات تلفن همراه  نرم افزار و آموزش SAFE_ETABS_SAP PDMS 11.6 Full
کابینت آشپزخانه و MDF آموزش جامع و تخصصی تعمیرات تلفن همراه نرم افزار و آموزش SAFE_ETABS_SAP PDMS 11.6 Full
9,000 تومان خرید  کابینت آشپزخانه و MDF 3,900 تومان خرید آموزش جامع و تخصصی تعمیرات تلفن همراه 8,900 تومان خرید  نرم افزار و آموزش SAFE_ETABS_SAP 25,000 تومان خرید PDMS 11.6 Full
]]>